Сите категории

Контактирајте се.

Banner1
Banner2
Leading Manufacturer of Industrial
Banner4

Жежок производ

Чај од ѓумбир/Бонбони за таблети/кафеави шеќерни блокови

За нас

Технологија на храна за пријатели на WUZHI

Wuzhi Friend Food Technology Co., Ltd., се наоѓа во округот Вузи, Џиаозуо Сити, каде што се наоѓа регионот за производство на четири големи хуајски лекови. Фабриката покрива вкупно 13.000 квадратни метри. Изградбата на првата етапа завршила 8.000 квадратни метри. Вкупната инвестициска вредност доаѓа до 120 милиони RMB. Справувајќи се со предноста на производство на област и комбинација на производство и истражување со Zhengzhou Академски институции, нашата мелница главно фокус на здрава храна и суровини истражување & производство. Главни категории како: Цврст пијалок (Кафеав чај од шеќер ѓумбир, кафеави шеќерни блокови, инстант зрнест прав итн), Таблети слатки (таблети за џвакање, таблети за избелување, ОЕМ таблети итн.), Gummy Candy итн.

Дознај повеќе
WUZHI FRIEND FOOD TECHNOLOGY
Производи соодветни за OEM&ODM

Custom OEM&ODM таблет слатки

Геми Кенди.

OEM Gummy Candy
OEM Gummy Кенди

Едноставен, ефикасен и вкусен секојдневен живот е она за што сме сите - затоа сме толку возбудени за вас да се обидете колаген пептид хиалуронова киселина Gummies, преполн со колаген гулаби, убавина и женски најразлични гулаби. Уживајте во поттик на здравјето во еден гриз со овие едночекорни рутини.

OEM Tablet Candy
OEM таблет слатки

Можеме да направиме формули според вашите барања. Или да произведуваш според твоите формули. Вкусот, формите, пакетот може да се прилабочи. Обезбедени материјали можат да се произведуваат според барањата на клиентите.

Препорачани производи

Вести

Поврзано пребарување